Мировой форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Мировой форум

Форум о мире во всем его разнообразии


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Купити пилосос

Участников: 5

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Купити пилосос Empty Купити пилосос Сб Окт 01, 2022 2:47 am

lexeto8

lexeto8

Давно вже хочемо собі новий пилосос купити нормальний, а то наш старий взагалі не втягує пил. Так ось, хто які рекомендації дасть по вибору пилососа? Хочеться один раз купити нормальний, і забути.

2Купити пилосос Empty Re: Купити пилосос Вс Окт 02, 2022 8:02 pm

JeckShepard

JeckShepard

Нормальних пилососів зовсім мало, тому вам доведеться витратити багато часу на пошуки вдалої моделі, рейтинги не завжди містять правдиву інформацію, відгуки не завжди корисні.

3Купити пилосос Empty Re: Купити пилосос Вс Окт 02, 2022 8:03 pm

Критерий

Критерий

Samsung SC4520 взагалі не підходить для вовни та волосся! Найгірший пилосос, який у мене був, перебірливо втягує бруд на паркеті, лінолеумі, погано справляється з килимами, швидко забивається, дуже швидко виходить з ладу губчастий фільтр.

4Купити пилосос Empty Re: Купити пилосос Вс Окт 02, 2022 8:03 pm

karguis

karguis

Я на вашому місці якщо купував би пилосос, то купив би робот-пилосос, вони більш практичні у використанні, та й прибираються добре. Але знову ж таки, варто враховувати підлогове покриття у вашому будинку, не для кожної підлоги підійде такий пилосос. Ну і якщо бути чесним, то робот-пилосос по вартості дорожче обійдеться.
Думаю буде краще якщо самі подивитесь вибір пилососів https://zhuk.ua/pylososy/ ось наприклад в цьому магазині, і тоді вже думаю визначитеся.

5Купити пилосос Empty Re: Купити пилосос Ср Авг 09, 2023 3:54 pm

awyxyxa

awyxyxa

Ось кілька рекомендацій щодо вибору пилососа:

Звертайте увагу на потужність та енергоефективність моделі. Вища потужність забезпечить краще прибирання.
Вибирайте пилосос з фільтрами високої якості - HEPA-фільтри, або водяні фільтри. Вони краще затримують пил та алергени.
Підійдіть до комплектації насадками - щітками для різних типів підлог, меблів, труднодоступних місць.
Придивляйтеся до довжини шнура живлення, наявності регулювання потужності всмоктування.
Вибирайте надійні та відомі бренди. Відгуки інших користувачів теж допоможуть зробити вибір.
Звертайте увагу на гарантійні умови та сервісне обслуговування виробника чи магазину.
Вибирайте модель відповідно до об'єму вашого приміщення та мети використання.

http://rez.net.ua/

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения