Мировой форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Мировой форум

Форум о мире во всем его разнообразии


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Як обрати кавоварку?

+3
NoviyRim
Xxtetded
Ellisss
Участников: 7

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Як обрати кавоварку? Empty Як обрати кавоварку? Вт Июн 30, 2020 10:10 am

Ellisss

avatar

Мій чоловік любить вранці гарячу каву, а я капучино з молочною пінкою п'ю. Хочемо придбати собі кавоварку, а яку не знаємо. Хто підкаже, за якими параметрами вибирати даний апарат?



Последний раз редактировалось: Ellisss (Вт Июн 30, 2020 3:36 pm), всего редактировалось 1 раз(а)

2Як обрати кавоварку? Empty Re: Як обрати кавоварку? Вт Июн 30, 2020 10:13 am

Xxtetded

avatar

Доброго дня! Я вас розумію! Мій чоловік любить мелену каву. Придбали в магазині Stylus кавоварку Delonghi EC 146 B (фото прикріпила).
Кожен день протягом декількох місяців випивається мінімум 3 чашки кави, і до сих пір працює як нова. Він в повному захваті, нарешті закінчилися пошуки хорошої кавоварки. На цьому сайті купували кавоварку делонгі Вона функціональна, нескладна в управлінні. Вмикаєш, горить червона кнопка, чекаєш коли загориться зелена, запускаєш і готово!

Як обрати кавоварку? 1177994



Последний раз редактировалось: Xxtetded (Вт Июн 30, 2020 3:43 pm), всего редактировалось 2 раз(а)

3Як обрати кавоварку? Empty Re: Як обрати кавоварку? Вт Июн 30, 2020 10:14 am

Ellisss

avatar

Цікава модель насправді. Думала, что вони коштують дорожче. А тут за таку ціну можна круту кавоварку взяти. Спасибі, буду дивитися докладніше про неї.

4Як обрати кавоварку? Empty Re: Як обрати кавоварку? Чт Июл 02, 2020 2:50 pm

NoviyRim

avatar

Мне кажется нужно смотреть по производителям и цене.. хорошая не стоит очень дешево

5Як обрати кавоварку? Empty Re: Як обрати кавоварку? Чт Июл 02, 2020 3:29 pm

Ta4To

Ta4To

Я все купить хочу.. но нормальная стоит 100-200 баксов..

6Як обрати кавоварку? Empty Re: Як обрати кавоварку? Пн Авг 17, 2020 2:52 pm

potayna

potayna

Обратитесь в этот магазин,  у них оригинальная техника и кто муже очень грамотные консультанты.

7Як обрати кавоварку? Empty Re: Як обрати кавоварку? Сб Сен 19, 2020 7:38 am

Пяст

Пяст

Я тоже считаю, что незачем спрашивать совета у форумчан, если можно легко связаться с консультантом и посоветоваться по поводу модели кофемашины.
Мы, например, покупали бюджетную модель в магазине Розетка . Здесь очень большой ассортимент товаров, цены адекватные. Службы доставки самые разные - Новая почта, Укрпочта, Мист Экспресс, курьерская доставка.
Мне наиболее удобна доставка Укрпочтой. Обработка заказа происходит быстро и всегда отправляют в указанную дату. Доставка также быстрая, Укрпочта доставляет 2 - 3 дня, вполне неплохо.

8Як обрати кавоварку? Empty Re: Як обрати кавоварку? Вс Дек 05, 2021 12:18 pm

BlackAlisa

BlackAlisa

Взагалі можна й у недорогій кавоварці варити каву, але якщо бюджет дозволяє, можна обрати й більш дорогі варіант. До речі подивіться каталог техніки АЕГ. Це досить надійний бренд побутової техніки, навіть попри дещо більшу у порівнянні із іншими ціну. Ось ми нещодавно вирішили вибрати мікрохвильові печі каталог за посиланням - там досить цікаві  вбудовані моделі є. Працює ідеально і доволі економно.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения